Postępowanie rekrutacyjne: • do klas pierwszych odbędzie się w dniach od 12 kwietnia do 10 maja 2017r. • do oddziałów przedszkolnych w dniach od 19 kwietnia do 10 maja 2017rr. Zapisy dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2017/2018 - elektronicznie torun.elemento.pl, do oddziałów przedszkolnych - torun.formico.pl

27 listopada 2012 12:11

V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej dla klas 1-3.

26 listopada 2012 roku w SP11 w Toruniu odbył się

IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej dla klas 1-3.

Podczas konkursu dzieci samodzielnie musiały zaśpiewać wybrane wcześniej przez siebie piosenki w języku angielskim. Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, rewelacyjną znajomość angielskiego tekstu piosenek i wyczucie rytmu. Piosenki w ich wykonaniu zachwyciły jury i zgromadzoną publiczność.
      Pierwsze miejsce zajęła Małgorzata Beyger (klasa II) z SP w Ciechocinie, drugie miejsce zajęła Julia Iwicka (klasa III) z SP w Ciechocinie, a trzecie miejsce zajęła Ada Lewczak (klasa I) z Katolickiej Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody oraz gromkie brawa uznania!      GRATULUJEMY!