30 września 2017 13:02 | Aktualności

Kolonie w Szczytnej

W dniach 06.07 – 16.07.2017 r byliśmy na kolonii w Szczytnej w Ośrodku Wypoczynkowym „Kamela” położonym w Górach Stołowych. W kolonii uczestniczyło 49 uczniów z klas II - VI. Wyjazd zorganizowany i prowadzony był przez nauczycieli naszej szkoły: Katarzyna Krening – Łochocka – kierownik Wychowawcy: Katarzyna Pokojska-Chorosiewicz, Hanna Kujawa, Roma Klebba, Iwona Czerwionka, Joanna Drosdowska – instruktor sportu

Niezwykle aktywnie spędziliśmy wolny czas. Codziennie, odbywaliśmy piesze wędrówki w góry, zwiedzaliśmy okolicę i poznawaliśmy najpiękniejsze miejsca w Kotlinie Kłodzkiej. Wybraliśmy się nawet do Czech by zobaczyć Skalne Miasto i Safari Zoo. Były też zajęcia sportowe na basenach i na terenie zielonym. Kiedy pogoda była troszkę mniej sprzyjająca braliśmy udział zajęciach plastycznych. Nikt nie mógł narzekać na brak atrakcji lub nudę.

A to w ogromnym skrócie program naszej wakacyjnej wyprawy.

- wędrówki po Błędnych Skałach , wejście na Szczeliniec;

- Jaskinia Radachowska;

- Muzeum w Wambierzycach;

- Wodospad Wilczki;

- Złoty Stok – kopalnia złota;

- kaplica czaszek;

- huta szkła kryształowego;

- twierdza Kłodzko;

- Duszniki Zdrój - muzeum papiernictwa;

- Skalne Miasto;

- Safarii ZOO w Dvur Karlove;

- Kudowa Zdrój;

- Wrocław.

O tym jak świetnie się bawiliśmy niech świadczą zdjęcia.

Kolonie w Szczytnej 2017 r