Funkcjonowanie świetlicy:

- liczba uczniów objętych opieką: 100

- ilość grup wychowawczych: 4

-świetlica przeznaczona jest dla dzieci klas I - III

Swietlica w Szkole Podstawowej nr 11 w Toruniu uległa w tym roku niesamowitej zmianie.Dzieci mają bardzo dużo możliwości ciekawego i zabawnego spędzania czasu. A wystrój i estetyka budzą po prosu podziw. Zapraszamy, przyjdźcie i zobaczcie. Może się z nami pobawicie? Jak będzie cieplej, zaprosimy Was na nasz piękny plac zabaw.

Bal nad Balami

Z wizytą w Plazie

Dnia 29 stycznia 2015r. dzieci przebywające w świetlicy zostały zaproszone na plac zabaw w sąsiedniej Plazie. Uczniowie z ogromną przyjemnością uczestniczyły w zabawach zaproponowanych przez Panią Animatorkę (mamy nadzieję, że to prawidłowa nazwa). Było plażowanie pod palmami, budowle z klocków, skoki na trampolinie, skakanki, szukanie klocków, badmindton, aż trudno wszystko wymienić. Zdjęcia naszych rozbawionych podopiecznych najlepiej oddadzą klimat pobytu na placu zabaw.

Teatr "Frajda"

Dnia 16 stycznia 2015r. do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 11 w Toruniu zawitali arcyciekawi goście. Byli nimi aktorzy teatru "Frajda". Przybyli oni do nas z przedstawieniem "O rany, rany, orangutany". Spektakl poruszał tematykę zainteresowań, hobby, które czynią nasze życie bogatszym, ciekawszym. Przedstawienie bardzo się dzieciom podobało. Aktorzy włączali uczniów do wspólnej zabawy, co dzieci przyjęły z entuzjazmem. Potwierdziło się powiedzenie, że teatr to magia.